Slider

O barce

Największa, najstarsza i jedyna piętrowa barka na Wiśle. Z perspektywy górnego pokładu widokowego zachwyca zielona – praska część Warszawy, Stadion Narodowy, architektura mostów. Oaza spokoju, leniwy nurt wody, delikatne kołysanie statku, a gdzieś w oddali tętniący rytm miasta – Atalanta pozwala spojrzeć na Warszawę i Wisłę z niezwykłej perspektywy.

W sezonie od kwietnia do października zapraszamy na najpyszniejszego grilla nad Wisłą. Serwujemy świeże ryby z rusztu, najlepsze mięsiwo, piwo oraz najbardziej orzeźwiające drinki!

Specjalizujemy się również w organizacji wszelkich imprez firmowych, eventów, konferencji oraz imprez okolicznościowych (wesela, urodziny, rocznice, zaręczyny).

Barka „Atalanta” niegdyś była dworcem rzecznym, służyła pasażerom statków, tramwajów wodnych. Dziś, jej dwa wielkie pokłady mają charakter rekreacyjno – kulinarno- rozrywkowy… Zarówno w pełni zakryty, wykończony w drewnie, zaciszny pokład dolny, jak i otwarty na rzekę, przestrzenny, górny pokład widokowy, tworzą razem niespotykany – marynistyczny klimat. W letnie dni zwłaszcza otwarty pokład górny cieszy się szczególnym powodzeniem. 

Bliskość natury w centrum miasta – tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Sen nocy letniej
Bulwar Bohdana Siedleckiego-Grzymały Warszawa
(tuż przy stacji metra M2 - Centrum Nauki Kopernik)

Od niedzieli do czwartku - od 13:00 do 22:00
Piątek i sobota - od 13 do...

Copyright 2018 by Barka Atalanta | Wszelkie Prawa Zastrzeżone